„Kiilto Pro Avena“ produktui suteiktas Šiaurės šalių ekologinis ženklas „Gulbė“

2021 metų balandį „Kiilto“ pristatė naujus „Kiilto Pro Avena“ produktus, kurie ypač efektyviai kovoja su augalinių produktų nešvarumais maisto pramonėje. Didžiuojamės galėdami pristatyti, kad „Avena“ gaminiams suteiktas Šiaurės šalių „Gulbės“ ekologinis ženklas, kuris yra vienas geriausių valymo priemonių pagal savo aplinkosaugos profilį.

Kadangi vartotojų susidomėjimas tvarumu ir toliau auga, vis daugiau maisto gamybos įmonių ieško aplinkai nekenksmingų sprendimų. „Kiilto“ dalyvauja šioje kelionėje, kad būtų lengviau pasiekti ekologiškus tikslus per savo ambicingą projektą „Mūsų pažadą aplinkai“. Su aplinką tausojančiais sprendimais, tokiais kaip „Kiilto Pro Avena“, „Kiilto“ padeda savo maisto pramonės sektoriaus klientams kurti šviesesnę ateitį.

„Šiaurinės Gulbės Ekologinis ženklas“ (Nordic Swan Ecolabel) yra tvarių sprendimų sertifikatas, pagrįstas gyvavimo ciklo vertinimu ir bendru tikslu sumažinti produktų gamybos ir vartojimo poveikį aplinkai. Atsižvelgiama į visą gaminio gyvavimo ciklą, keliami griežti reikalavimai dėl sudedamųjų medžiagų poveikio aplinkai ir sveikatai bei dėl pakuotės. Reikalavimuose taip pat atsižvelgiama į naudojimo fazę ir žaliavų išgavimą. Produktas, kuriam suteiktas ženklas, turi būti bent toks pat veiksmingas kaip ir kitos rinkoje esančios galimybės, tvarus, saugus naudoti ir ilgaamžis. „Kiilto Pro Avena“ plovikliai, sertifikuoti kaip nekenksmingi aplinkai, atitinka didėjančius rinkos poreikius, nepakenkdami veiksmingumui.

„Gulbės“ ženklu pažymėtos plovimo priemonės maisto pramonei

Kartu su naujuoju „Kiilto Pro Avena“ ir kitomis ekologiniu ženklu pažymėtomis valymo priemonėmis iš plataus „Kiilto“ asortimento nesunku išsirinkti tvarų higienos sprendimą, atitinkantį ir viršijantį gamybos linijų ir visų kitų maisto pramonės įrenginių poreikius.

Skaitykite daugiau apie „Nordic Swan Ecolabel“ produktus, sukurtus specialiai maisto pramonei:

Kiilto Pro Avena CIP
Kiilto Pro Avena Foam
Kiilto Pro F 24 Fabox
Kiilto Pro F 47 Tarmo
Kiilto Pro F 60 CIRO