Sprendimai pramonei ir antipirenai

Kiilto jau daugiau nei 100 metų teikia aukštos kokybės chemijos sprendimus pramonei. Nuolatinis produktų atnaujinimas ir tobulinimas padarė mus klijų ir antipirenų specialistu.

Mes daug investuojame į produktų kūrimą ir tyrimus – mūsų tikslas yra padėti savo klientams plėtoti savo veiklą ir sėkmingai tobulėti. Bendradarbiaudami su mumis galite būti užtikrinti, kad Jūsų įmonė išliks klijų sprendimų ir antipirenų priešakyje.


Pramoninių Klijų Sprendimai

Wood Industry Adhesives Kiilto

Mediena

Kiilto siūlo patvarius ir aukštos kokybės klijavimo sprendimus medienos pramonei, paremtus daugiau nei šimtmečio patirtimi itin sudėtingomis Šiaurės šalių sąlygomis.

Structural Adhesives Industry Kiilto

Struktūrinis Klijavimas

Mūsų klijai užtikrina pačių reikliausių techninių ir gamybiškai efektyvių sprendimų įgyvendinimą. Klijų siūlės yra patvarios tarp įvairių medžiagų ir kintančiomis sąlygomis, o esant reikalui ir aukštoje ir žemoje temperatūroje.

paper packaging industry adhesives kiilto

Popierius ir Pakuotės

Patikimų klijų pasirinkimas gali užtikrinti proceso tęstinumą. Įvairios klijuojamos medžiagos, pavyzdžiui, plastikinės ir metalinės plėvelės, taip pat galutinio produkto panaudojimo būdas, klijų pasirinkimą daro dar svarbesnį.

other industrial adhesives kiilto

Kita

Mūsų gaminiai atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant aukštą kokybę ir efektyvią gamybą daugelyje pramonės procesų.


Ugniai Atsparūs Sprendimai

wood flame retardants kiilto fireproof

Mediena

Mediena išliko kaip daugiafunkcė statybinė medžiaga, tinkama įvairiems tikslams. Mediena gali būti konkurencingesnė ir patrauklesnė daugelyje segmentų, pagerinus jos atsparumą ugniai.

Skaityti daugiau >

paper cardboard flame retardants kiilto fireproof

Popierius ir Kartonas

Neapdorotas popierius ir kartonas yra labai degios medžiagos. Dėl to jų naudojimas daugeliu atvejų yra problemiškas. Popieriaus ar kartono atsparumo ugniai savybes galima žymiai pagerinti apdorojant juos antipirenais.

Skaityti daugiau >

filter media flame retardants kiilto fireproof

Filtrų Pramonė ir Specialūs produktai

Su Kiilto Fireproof N serija galite atnaujinti savo filtrų liniją, kad ji atitiktų naujus standartus. Kiilto Fireproof N serija taip pat tinka kitoms reiklesnėms aplikacijoms, įskaitant izoliacines medžiagas.

Skaityti daugiau >


Skaityti daugiau