Statybos sektorius

Solidus partneris klientams nuo 1919 metų

Supaprastinome savo įvairias ekspertų paslaugas verslo klientams. Labiausiai matomas pokyčių simbolis yra naujas mūsų logotipas – „Kiilto Pro“ logotipas leidžia lengvai atpažinti mūsų produktus ir paslaugas įmonėms.

Suprasti profesionalių klientų kasdienį gyvenimą ir pasiūlyti geriausius sprendimus sudėtingoms aplinkoms yra pagrindinė veikla. Savo sprendimais padedame profesionalams geriau nei bet kada aptarnauti savo klientus. Mes glaudžiai dalyvaujame kasdieniame trijų sektorių profesionalų darbe: statybos, pramoninių klijų sprendimų ir profesionalios higienos. Esame stiprus ir novatoriškas partneris ekspertas, kuris supranta vietines sąlygas. Mus skatina siekis būti aplinkosaugos lyderiais, kurių kompetencija yra kurti naujas sėkmės istorijas.


Mokymai

Mūsų platus profesionalų mokymas yra pagrindinė mūsų veiklos dalis. „Kiilto Pro Academy“ per metus Suomijoje apmoko daugiau nei 4000 statybos specialistų, tokių kaip projektuotojai, rangovai ir montuotojai. Keletas mūsų kursų yra priimami kaip papildomi mokymai norint gauti RALA sertifikatą.

Paslaugos

Prieš griovimą atlikta asbesto ir kenksmingų medžiagų analizė yra svarbi patalpų orui, darbo saugai, darbų planavimui ir sąnaudoms valdyti. Galime padėti atpažinti galimas kenksmingas medžiagas statybvietėse, verslo klientams teikdami asbesto ir kenksmingų medžiagų analizės paslaugas.

Projektavimas

Mūsų projektavimo paslaugos padeda užtikrinti saugų pasirinkimą nuo projekto projektavimo iki techninės priežiūros. Savo projektavimo medžiagoje atsižvelgėme į statybos gyvavimo ciklo tikslus, kad projektuotojai galėtų lengvai pasirinkti tinkamas medžiagas ir sprendimus projekto pradžioje.


Naujienos