Probiotic cleaning

With the help of probiotic cleaning agents, a dual effect is achieved: the dirt-removing ingredients work immediately and probiotics remain to clean long-term.

Mūsų aplinkoje gausu žmogaus akims nematomos gyvybės – įvairių mikrobų yra beveik visur. Valydami paviršius siekiame sumažinti kenksmingų mikrobų skaičių. Naudingi mikrobai, pavyzdžiui, probiotikai, esantys „Kiilto Pro“ produktuose, padeda palaikyti sveikas sąlygas. Taip jie veikia ir kaip valymo priemonių dalis. Mikrobų turinčiuose valymo tirpaluose pasinaudojama gyvų mikrobų gebėjimu gaminti fermentus, kurie skaido nešvarumus, o gautą rezultatą panaudoti savo medžiagų apykaitoje.

Kas yra mikrobai?

Mūsų aplinkoje, tiek gamtoje, tiek patalpose esančiuose paviršiuose, gausu plika akimi nematomų mikrobų arba mikroorganizmų. Šiems mikroorganizmams priskiriamos bakterijos, virusai ir grybeliai. Mikrobai yra labai prisitaikantys ir jų poreikiai maistinėms medžiagoms yra kuklūs.

Probiotikai – tai gyvi mikrobai, nekenksmingi žmogui ir aplinkai. Paprastai probiotinių valymo priemonių sudėtyje yra Bacillus – genties sporų, nes jos yra natūraliai paplitusios. Panašūs probiotiniai mikrobai jau dešimtmečius plačiai naudojami maisto pramonėje, žaliavų gamyboje, alternatyvioje medicinos priežiūroje, vaistinių medžiagų ir pramoninių fermentų gamyboje.

Probiotinio valymo nauda

Probiotinis valymas išsiskiria iš įprastų ploviklių tuo, kad ne tik valo paviršius, bet ir į juos įterpia naudingų mikrobų. Šie mikrobai išlieka ant valomų paviršių, aktyviai sunaudodami nešvarumus ir kvapus net tarp valymo seansų. Vykstant natūraliems fermentiniams procesams, šie probiotikai suskaido nešvarumus į mažesnes daleles, taip padidindami jų veiksmingumą vėlesnių valymo darbų metu.

Ilgalaikė probiotinio valymo sėkmė pasiekiama dėl to, kad ant paviršių daugėja naudingų mikrobų, kurie palaipsniui pakeičia kenksmingus mikrobus, įskaitant patogenus. Kenksmingų mikrobų išstūmimas yra labai svarbus siekiant sumažinti ligų plitimą. Be to, probiotikų atliekamas fermentinis nešvarumų skaidymas ne tik padeda veiksmingai juos pašalinti valant, bet ir skatina sveikesnę gyvenamąją ar darbo erdvę, nes mažina kenksmingų mikrobų paplitimą.

Sveikesnės patalpos

Reguliariai naudojant probiotines valymo priemones, paviršiai tampa saugesni, o probiotiniai mikrobai užleidžia vietą kenksmingiems mikroorganizmams, pavyzdžiui, patogenams.

Biofilmo pašalinimas

Probiotinės bakterijos sunaudoja organinius nešvarumus, susilpnindamos esamas bioplėveles ir neleisdamos susidaryti naujoms. Tai padeda pašalinti ir nemalonius kvapus. Be to, galutiniai produktai nesukelia jokių kvapų.

Šiaurės gulbės ekologinis ženklas

Ekoženklas nustato griežtus kriterijus probiotinėms valymo priemonėms: produktai, kurių sudėtyje yra mikroorganizmų, turi pasižymėti geresnėmis valymo savybėmis nei bendrieji valymo reikalavimai.

Sužinokite, kaip veikia probiotinės valymo priemonės

Probiotinių „Kiilto Pro“ valymo priemonių sudėtyje yra nekenksmingų bakterijų sporų, kurios natūraliai aptinkamos mūsų aplinkoje. Sporos išlieka ant paviršiaus dar ilgai po valymo, išlieka gyvybingos ir gali suaktyvėti esant nešvarumams, todėl užtikrina ilgalaikę valymo naudą.

Kitoks požiūris į kasdienį valymą

Probiotinės valymo priemonės užtikrina ilgalaikį geresnį švaros ir higienos lygį. Šis metodas ne tik pašalina nešvarumus ir kenksmingus mikrobus (patogenus), bet ir sumažina kenksmingų mikrobų gyvenamąją erdvę. Probiotikai išlieka veiksmingi ilgą laiką tarp valymų.

Probiotinius produktus galima naudoti taip pat, kaip ir įprastai jų neprobiotinius analogus. Vadovaukitės kiekvieno produkto naudojimo instrukcijomis. Probiotiniai „Kiilto Pro“ produktai yra saugūs naudotojui ir valomiems paviršiams.

Probiotinės valymo priemonės ypač gerai veikia viešosiose erdvėse, kur reguliariai naudojant probiotines valymo priemones ant paviršių augančių mikrobų populiaciją galima paversti stabilia, sveikatai ir aplinkai saugia mikrobiota, užimančia vietą nuo patogenų. Mokyklos, vaikų darželiai, poilsio kambariai, viešbučiai, restoranai, degalinės, viešieji tualetai, slaugos namai ir ligoninės – tai puikios vietos, kur galima panaudoti probiotikų galią.

1. Probiotiniai mikrobai gamina įvairius fermentus.
2. Tada šie fermentai skaido organinius nešvarumus ant paviršių.
3. Suskaldyto purvo molekulės tampa mažesnės ir jas lengviau išvalyti kito paviršiaus valymo metu.
4. Be to, fermentinis procesas, skaidantis nešvarumus, padidina probiotikų gebėjimą sunaudoti nešvarumų molekules.

Kiilto Pro Universal Probio & Šiaurės Gervės Ekologinis Ženklinimas

Naujausias probiotinių Kiilto Pro produktų papildymas – Kiilto Pro Universal Probio – yra viena pirmųjų profesionalių probiotinių valymo priemonių rinkoje, kuriai taip pat suteiktas Nordic Swan ekologinis ženklas.

Etiketės kriterijuose nurodyta, kad produktai, kurių sudėtyje yra mikroorganizmų, turi pasižymėti geresnėmis valymo savybėmis nei bendrieji valymo reikalavimai. Be to, reikalaujama, kad valymo priemonėje esantys probiotiniai mikroorganizmai būtų įrodyti kaip saugūs, natūraliai paplitę ir be GMO. Mikroorganizmai taip pat neturi būti atsparūs antibiotikams. Galiausiai Nordic Swan Ecolabel ženklas reiškia, kad gaminyje esančios medžiagos daro kuo mažesnį poveikį aplinkai ir gaminys yra saugus naudotojams.

Griežti ekologinio ženklo kriterijai taip pat numato du apribojimus probiotiškai valomajai priemonei: produktai nėra skirti paviršiams, besiliečiantiems su maistu, ir nėra skirti purškimui.

Kiilto Pro Universal Probio“ laikosi šių kriterijų ir yra sertifikuota ne tik Šiaurės šalių gulbės ekoženklu, bet ir Suomijos alergijos, odos ir astmos federacijos suteiktu alergijos ženklu. Šis ženklas rodo, kad gaminys paprastai nesukelia odos dirginimo ar jautrinimo, nesukelia jautrumo kvapams simptomų, alergijos ar astmos reakcijų. Nors gaminiuose naudojamos natūralios medžiagos ir jie yra saugūs, pravartu laikytis instrukcijų ir naudoti tinkamas apsaugos priemones.

Didėjantis probiotikų produktų portfelis

Mūsų RDI nuolat kuria ir bando naujas probiotikų turinčių produktų formules. Dabartinį probiotikų asortimentą sudaro produktai, skirti kasdieniam įvairių patalpų valymui, probiotikų kvapų šalinimui ir riebalų išsklaidymui profesionaliose virtuvėse. Probiotiniai Kiilto Pro produktai identifikuojami pagal komercinį pavadinimą, kuriame yra nuoroda apie probiotikus.

Trumpai tariant, probiotinis valymas

  • Ilgalaikis, geresnis švaros ir higienos lygis
  • Valymo efektyvumo stiprinimas
  • Sveikesnės patalpos naudotojui
  • Kenksmingų mikrobų pakeitimas sumažinant jų gyvenamąją erdvę
  • Probiotikai gamina fermentus, kurie skaido organinius nešvarumus (baltymus, krakmolą, riebalus ir (arba) augalinį aliejų)
  • Pašalinama biologinė plėvelė ir nešvarumai
  • Veikia kaip kvapų kontrolės priemonė
  • Saugus paviršiams ir naudotojams
  • Probiotikai ir jų gaminami fermentai yra 100 % ekologiški ir natūralūs

Norite sužinoti daugiau apie probiotinį valymą?

You might also be interested in