Kiilto /

Partnerystė ir rėmimas

Savo socialinę atsakomybę taip pat vykdome remdami veiklą, atitinkančią Mūsų Pažadą Aplinkai ir įsipareigojimą ateičiai.

Partnerystė

Laikydamiesi mūsų pažado aplinkai ir įsipareigojimo ateičiai, įvairiomis formomis remiame jaunuosius talentus, meno ir kultūros sektorių bei socialinius partnerius. Tai gali būti veikėjai, aktyviai užsiimantys aplinkos gerovės skatinimu, arba vietinės organizacijos ir asociacijos, veikiančios jaunimo lygiu. Taip pat dalyvaujame įvairiose bendradarbiavimo veiklose su įvairiomis švietimo įstaigomis.

Jaunieji talentai

Mums svarbu, kad vaikai ir jaunimas turėtų įvairias galimybes užsiimti pomėgiais ir sportuoti, nepaisant jų šeimos finansų. Mūsų sporto partnerystės yra orientuotos į vietinius sporto ir laisvalaikio klubus, kurie aktyviai bendrauja su jaunimu ir vaikais. Taip pat remiame perspektyvius jaunus sportininkus, kurie siekia aukščiausio lygio.

Menas ir kultūra

Kasmet skiriame Kiilto Šeimos Meno Stipendiją studentui iš mūsų ilgamečio partnerio – Helsinkio menų universiteto Dailės Akademijos. Taip pat remiame jaunuosius menininkus rengdami meno konkursus ir pirkdami jų kūrinius mūsų biurams mūsų šalyse.

Bendradarbiavimas su švietimo įstaigomis

Mes dalyvaujame įvairiose bendradarbiavimo veiklose su įvairiomis švietimo įstaigomis, universitetais ir kolegijomis. Siūlome stipendijas, atvirų durų renginius, stažuotes ir galimybę pas mus atlikti baigiamąją praktiką.

Turite partnerystės pasiūlymą?

Paprastai užmezgame ilgalaikes partnerystes ir šiuo metu aktyviai naujų partnerių neieškome. Tačiau, jei turite pasiūlymą, galite kreiptis dėl partnerystės susisiekę su mumis per toliau nurodytas šalių svetaines. Deja, negalime atsakyti į kiekvieną gautą kontaktą. Susisieksime, jei norėsime daugiau sužinoti apie Jūsų siūlomą bendradarbiavimą. Dėkojame, kad domitės Kiilto!