Sprendimai Profesionaliai Higienai

Prisijunkite prie Kiilto Pro Profesionalios Higienos klientų!

Jei ieškote aukščiausios klasės sprendimų profesionaliai higienai, atsakymas yra „Kiilto Pro“. Rinkdamiesi Kiilto Pro gausite ne tik kokybiškus produktus, bet ir geriausius pramonės profesionalus, kurie padės palaikyti aukščiausios klasės higieną jūsų versle. Esame arti savo klientų. Bendradarbiavimas su mumis yra lengvas, saugus ir atsakingas, visada atsižvelgiame į aplinkosaugos reikalavimus. Aukšto lygio žinios ir techninis klientų aptarnavimas užtikrina mūsų sprendimų funkcionalumą. Suomijos produktų kūrimo komanda greitai reaguoja į naujus iššūkius, o inovatyvūs sprendimai taip pat užtikrina geriausią klientų patirtį. Nuo profesionalų profesionalams.

Maitinimo Sektoriaus Higiena

Maistinimo sektoriaus įmonės turi užtikrinti maisto saugą ir gerą maisto kokybę, o valymas yra esminė maisto higienos dalis. Padedame lengvai palaikyti švarą nuo pradžios iki pabaigos. Mūsų pasiūlymas apima ne tik produktus: mes palaikome savo klientus paslaugomis, skaitmeniniais įrankiais ir savo žiniomis. Taip pat siūlome Šiaurinės Gulbės ekologiniu ženklu pažymėtus produktus ir Kiilto Natura asortimento gaminius, pagamintus iš augalinės kilmės žaliavų.

Maisto Pramonės Higiena

Maisto pramonėje mūsų klientai turi būti 100% tikri dėl higienos ir jos saugos. Teikiame integruotus sprendimus pramoninių procesų plovimui ir valymui įvairiose pramonės šakose. Ilgalaikiai santykiai ir bendradarbiavimas yra mūsų veiklos esmė. Aplinkosaugos aspektai yra mūsų verslo pagrindas, todėl norime padėti savo klientams pasiekti aplinkosauginius tikslus, siūlydami sprendimus, pagamintus iš atsakingai gaminamų medžiagų ir supakuotus į perdirbamas pakuotes.

Sveikatos Sektoriaus Higiena

Sveikatos priežiūros srityje higiena yra gyvybiškai svarbi. Švarios ir sveikos rankos yra sveikatos priežiūros pagrindas, o įrankių ir paviršių švara – neatsiejama saugios sveikatos priežiūros dalis. Mes remiame sveikatos priežiūrą, įmones ir žmones siūlydami aukštos kokybės, novatoriškus ir tvarius švaros sprendimus, kad išgelbėtume gyvybes ir padidintume gerovę. Kai tik įmanoma, savo gaminius pažymime anti alergijos ženklu, taip pat visada siekiame ekologiškų sprendimų.

Profesionalus Valymas

Švarios erdvės yra saugios ir patogios naudoti bei ryžtingo ir profesionalaus darbo ženklas. Švara – tai tinkamas ploviklio, valymo mašinos ir įrangos pasirinkimas. Būdami švaros srities lyderiai, savo klientams teikiame visapusiškus sprendimus su produktais, paslaugomis ir patirtimi. Aplinkai nekenksmingam valymui siūlome savo Natura seriją, pagamintą iš biologiškai skaidžių ir atsinaujinančių žaliavų.

Technologijų Industrija

Mes teikiame efektyvius sprendimus kiekvienam sektoriui, pavyzdžiui, mašinų, chemijos ir farmacijos pramonei, plieno, popieriaus ir lentpjūvėms, priežiūrai ir remontui. Be to, mes taip pat atsižvelgiame į asmens higienos aspektą visuose sektoriuose. Vienas iš mūsų prioritetų yra aplinka. Siūlome efektyvius sprendimus, pagamintus iš atsakingai gautų medžiagų ir supakuotus į perdirbamas pakuotes, padėti savo klientams priimti tvarius sprendimus.


Šiandieniniai rankų higienos įpročiai – naujos normos era

20.05.2024
Skaityti daugiau
Norite sužinoti daugiau apie „Kiilto“ profesionalios higienos sprendimus? Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir mūsų ekspertai su jumis susisieks.