testing services prefabricated element transport industry kiilto pro services

Testavimo Paslaugos - Surenkamųjų Elementų ir Transporto Pramonė

Įvairių sandarinimo medžiagų ir poliuretano klijų asortimentas naudojamas laivų ir valčių, sunkvežimių ir kitų transporto priemonių dalių statyboje bei „sandwich“ plokščių pramonėje. Po įvairių paviršių apdirbimo suklijuojamos labai įvairios medžiagos. Sandarinimo medžiagos turi atlaikyti labai įvairias sąlygas. Dėl savo ilgametės patirties galime pasiūlyti daugybę testų surenkamų elementų ir transporto pramonei.

Aplinkos poveikio testavimas

Suklijuotiems gaminiams taikomas klimato kameros atsparumo testas, apimantis skirtingą drėgmę ir temperatūrą. Gaminiai tikrinami prieš ir po testavimo nepalankiausiomis sąlygomis. Visas testas trunka dvi savaites.

Sąlygos ir oro ciklai kameroje gali būti keičiami pagal kliento poreikius, taip pat trukmė, priklausomai nuo kliento taikomų aplikacijų.Sandwich“ konstrukcijoms taip pat gali būti taikomas vadinamasis virimo bandymas, kurio metu jos yra virinamos ir džiovinamos, o vėliau išbandomos iš naujo.

Stiprumo matavimai

  • Šlyties atsparumas tempimui nerūdijančiam plienui, aliuminiui, anoduotam aliuminiui ir kitiems paviršiuje apdorotiems metalams DIN EN 1465, tempimo stipris DIN 53504 ir pailgėjimas DIN 53504
  • Pleišto bandymas pagal standartą EN 14509
  • T formos lupimo bandymai pagal EN ISO 11339
  • Bead–Peel bandymai DIN 54457